Kontaktai

Subačiaus g. 85A-14, LT-11342 Vilnius      

Markučių rajonas. Orientyras - seno mūro bokštas. Kabinetas yra už šio bokšto, įėjimas iš praėjimo tarp pastatų. Pirmas aukštas, ant durų - užrašas "14". Greta durų yra stiklinė lifto patalpa.

Artimiausia autobuso stotelė ties Subačiaus g. ir Drujos g. sankryža - "Zarasų". Autobusai, vykstantys į "Zarasų" stotelę iš Vilniaus stoties - 13, 34, 74.

Markučiuose parkavimo Vilniuje zona yra nemokama. Galimi automobilio parkavimo variantai, pvz., prie buvusio "Audėjo baldų centro", Subačiaus g. atšakoje prie paties pastato, Žibuoklių-Ramunių g.

 Subaciaus.jpg


SVARBU: dažniausiai pacientai nepageidauja susitikti vieni su kitais laukiamajame, todėl prašome atvykti ne anksčiau arba tik nedaug anksčiau, negu Jums paskirtas laikas.

Vieta Maps.lt žemėlapyje

Tel.:  +370 64 64 64 32
El.p.:  psichiatras@gmail.com

El. paštu galiu atsakyti tik į konkrečius klausimus. Todėl klausimus el. paštu prašau surašyti ne daugiau kaip 10 laiško eilučių. Atsakau 3 parų bėgyje.  

Dirbu be medicinos registratorės, todėl ne visada galiu atsiliepti į skambučius. Registruotis telefonu arba el. paštu konsultacijai galite ne tik kabineto darbo laiku.
SMS registracija neatliekama.
Dėl gydytojo didelio užimtumo rekomenduojama registruotis per šioje svetainėje esančia nuorodą "Darbo laikas, registracija" arba e. paštu.       

SVARBU: kabineto veikla nėra orientuota į skubią psichiatrinę pagalbą.

 

Įmonės duomenys (Enterprise bank account details): 

IĮ Gyd. M.Šablevičiaus kabinetas                                                                                              
Įmonės kodas 301266537                                                                                                        
A/s Nr. LT37 7044 0600 0622 2661,  AB SEB bankas, SWIFT kodas (BIC): CBVILT2X

Atliekant pavedimą internetu mokėjimo paskirtyje būtina įrašyti sąskaitos faktūros numerį (numeris bus suteiktas Jūsų gautai paslaugai ir išsiųstas Jums).

Subačiaus g. 85A-14, Vilnius
Tel.: +370 64 64 64 32
www.psichiatras.lt
El.p.: psichiatras@gmail.com
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai